In Stock

Külmutatud jogurt

9.90 +km

Külmutatud jogurti pulbrisegu külma kreemi jaoks.
Meie kreemid on kvaliteetsed,  professionaalsed Horeca tooted, gluteeni vabad, hüdrogeenimata rasvadeta, kunstlike värvideta ja GMO vabad.
Külmutatud jogurti külmkreem on pulbriline preparaat 800 g kotis, millest saab valmistada külma jogurti- või külmutatud jogurtikreemi. Maitse on jogurtile iseloomulik, värske ja meeldivalt hapu, oma loomulikkuse tõttu sobib see rikastamiseks värskete puuviljade, lisandite ja puuviljalihaga.
See on mitmekülgne toode, sest sama kotti saab valmistada piima või veega segades, kasutades traditsioonilist jääjoogimasinat või jäätise masinat.

KUIDAS VALMISTADA KÜLMUTATUD JOGURTIT
Külmutatud jogurti valmistamiseks tuleb koti sisu segada 2 liitri täispiimaga. Segage hoolikalt, et vältida tükkide teket, ja valage seejärel jääjoogimasinasse (või jäätise masinasse, kui soovite jäätist). Samuti on võimalik saada intensiivsema maitsega kreemi või jäätis, segades koti sisu 1,5 liitri veega. Toote õigeks ladustamiseks pidage meeles, et hoiate lörtsi masina alati sisse lülitatud, valides hooldus- / külmutusrežiimi, kui seda ei kasutata, vältides nii piima hapnemist. See on mitmekülgne toode, sest sama kotti saab valmistada piima või veega segades, kasutades traditsioonilist jääjoogimasinat. Toote õigeks hoidmiseks pidage meeles, et hoiate jäätise masina alati sisse lülitatuna, valides öö või külmutusrežiimi, vältides nii piima hapnemist.

 

Tootekood: 9-12960 Kategooria: Sildid: ,